fbpx

O kancelarii

Założycielem Kancelarii jest Radca Prawny Michał Sokołowski.

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dla Mecenasa prawo to coś więcej niż praca. To pasja, którą stale pielęgnuje i nieustannie rozwija. Celem kancelarii jest nie tylko transparentne, profesjonalne i skutecznie działanie, ale również budowanie z klientami relacji opartych na szacunku i zaufaniu. Przejrzystość komunikacji jest dla Nas priorytetowa.

Do każdej sprawy, którą prowadzimy, podchodzimy z należytym zaangażowaniem i starannością według schematu: analiza prawna, ocena ryzyka i przedstawienie możliwości, jakie niesie dane postępowanie. Nasza skuteczność jest wypadkową wiedzy, maksimum zaangażowania i wieloletniego doświadczenia co gwarantuje najwyższą jakość usług. Sukces Naszych klientów to również nasz sukces i najlepsza motywacja do ciągłego rozwoju oraz doskonalenia wypracowanych metod działania.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów w zakresie wszelkich „aspektów” prawa finansowego. Kancelaria jest ściśle wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw sądowych przeciwko bankom o roszczenia wynikające z umów kredytów powiązanych z kursem waluty obcej, w tym głównie kredyty Frankowe, kredyty powiązane z kursem Euro, dolara amerykańskiego czy japońskiego jena.

Prowadzimy sprawy zarówno kredytobiorców przeciwko bankom jak i bronimy kredytobiorców przeciwko roszczeniom firm windykacyjnych (tzw. Funduszy.) oraz firm pożyczkowym (tzw. chwilówek).

Dodatkowo reprezentujemy poszkodowanych klientów w sprawach ich roszczeń przeciwko firmom ubezpieczeniowym. Zajmujemy się Państwa sprawami na etapie przedsądowym, sądowym, jak i egzekucyjnym. Analizujemy problem i oceniamy szanse na pozasądowe rozwiązanie sporu. Rzetelnie przedstawiamy możliwe rozwiązania adekwatne do potrzeb klienta. Prowadzimy rozmowy ugodowe , a także przygotowujemy ugody do Sądu. Nie boimy się wyzwań. Nasze motto to „Rozwijamy się tylko wtedy, kiedy stawiamy przed sobą nowe wyzwania.”